Paieškos galimybės
Apie mus Žiniasklaidai Paaiškinimai Tyrimai ir publikacijos Statistika Pinigų politika Euro Mokėjimai ir rinkos Darbas ECB
Pasiūlymai
Rūšiuoti pagal

Konsultacija dėl paraiškų gauti licenciją ir finansinių technologijų kredito įstaigų paraiškų gauti licenciją vertinimo vadovų

Šių konsultacijų metu suinteresuotieji subjektai turės galimybę pateikti pastabas dėl visų kredito įstaigų paraiškų gauti licenciją vertinimo vadovo ir dėl finansinių technologijų kredito įstaigų paraiškų gauti licenciją vertinimo.

Pastabų pateikimo terminas: 2017 m. lapkričio 2 d. 24.00 val. (Vidurio Europos laiku).

Bus svarstomos tik iki šio termino gautos pastabos.

ECB paraiškų gauti licenciją vertinimo vadovas ir ECB finansinių technologijų kredito įstaigų paraiškų gauti licenciją vertinimo vadovas

ECB konsultuojasi dėl paraiškų gauti licenciją vertinimo vadovo ir finansinių technologijų kredito įstaigų paraiškų gauti licenciją vertinimo vadovo. Pirmajame vadove išdėstyta bendra paraiškų gauti banko veiklos licenciją vertinimo tvarka ir reikalavimai. Antrasis dokumentas skirtas pagal finansinėmis technologijomis pagrįstus verslo modelius veikiančioms įmonėms, ketinančioms teikti paraišką gauti banko veiklos licenciją. Abu šie vadovai buvo parengti siekiant užtikrinti skaidresnį paraiškų teikimo procesą ir padėti pareiškėjams atlikti visus pasirengimo formalumus.

Pastabų teikimas

Pastabas prašom pateikti iki 2017 m. lapkričio 2 d. 24.00 val. (Vidurio Europos laiku) naudojant šias formas:

Viešų konsultacijų formos

Taip pat pateikite atitinkamų pavyzdžių arba duomenų, jeigu turite.

Bus svarstomos tik iki šio termino gautos pastabos.

Pastabų teikimas el. paštu

Pastabas siųskite el. pašto adresu SSMPublicConsultation@ecb.europa.eu

Temos eilutėje įrašykite „Consultation on the draft guides concerning the assessment of licence applications and fintech credit institution licence applications“.

Pastabų teikimas paprastu paštu

Pastabas siųskite šiuo pašto adresu:

European Central BankSecretariat to the Supervisory Board
“Consultation on the draft guides concerning the assessment of licence applications and fintech credit institution licence applications”
60640 Frankfurt am Main
Germany (Vokietija)

Pastabų paskelbimas

Pasibaigus viešoms konsultacijoms, visos pastabos kartu su konsultacijų rezultatus apibendrinančiu pareiškimu bus paskelbtos šiame tinklalapyje. Jei norite sužinoti daugiau apie tai, kaip bus tvarkomi jūsų asmens duomenys ir pateiktos pastabos, perskaitykite pranešimą apie privatumą.

Pranešimas apie privatumą
Viešas svarstymas

2017 m. spalio 26 d. 17.00 val. (Vidurio Europos laiku) savo pagrindiniame pastate Frankfurte prie Maino ECB surengs viešą svarstymą.

Pirmiausia numatytas pristatymas, o po jo bus skirta laiko klausimams ir atsakymams (anglų k.).

Kaip dalyvauti

Jei norite dalyvauti svarstyme, apie tai praneškite iki 2017 m. spalio 18 d. užpildydami šią formą.

Dėl riboto vietų skaičiaus viešame svarstyme iš tos pačios įstaigos galės dalyvauti ne daugiau kaip penki asmenys (jei bus vietų).

Registracija vyks iki 2017 m. spalio 18 d.

Jei galėsime patenkinti Jūsų prašymą dalyvauti svarstyme, gausite patvirtinimą el. paštu.

Į svarstymą bus įleidžiami tik tie dalyviai, kurie pateiks registraciją patvirtinantį el. laišką ir galiojantį asmens dokumentą, pavyzdžiui, pasą arba tapatybės kortelę (vairuotojo pažymėjimai nebus priimami).

Transliacija internetu
Dokumentai
Informavimas apie pažeidimus