Paieškos galimybės
Apie mus Žiniasklaidai Paaiškinimai Tyrimai ir publikacijos Statistika Pinigų politika Euro Mokėjimai ir rinkos Darbas ECB
Pasiūlymai
Rūšiuoti pagal

Žiniasklaidai

Aiški ir veiksminga komunikacija mums labai svarbi

Aiški ir veiksminga komunikacija mums labai svarbi. Ji stiprina pasitikėjimą ir didina stabilumą. Žiniasklaida atlieka svarbų vaidmenį ir padeda mums būti atskaitingiems. Žurnalistai dalyvauja mūsų spaudos konferencijose, ima politikos formuotojų interviu ir informuoja visuomenę apie mūsų veiklą, politiką bei iniciatyvas.

Pranešimai spaudai

Savo pranešimais spaudai informuojame visuomenę apie naujus politikos sprendimus, išvadas ir iniciatyvas.

Pranešimai spaudai

Kalbos

Priežiūros valdybos narių kalbos skirtos padėti jums geriau suprasti mūsų priežiūros metodus ir sprendimus. Čia rasite ir mūsų spaudos konferencijų stenogramas.

Kalbos

Interviu

Priežiūros valdybos narių interviu žiniasklaidai – būdas išsamiau papasakoti apie priežiūros darbą, kurį atliekame. Dažnai tai ir proga žurnalistams padiskutuoti išsamiau konkrečiais rūpimais klausimais. Čia skelbiame šių pokalbių stenogramas.

Interviu

Priežiūros tinklaraštis

Mūsų tinklaraštyje priežiūros specialistai pasisako, ką jie galvoja įvairiomis aktualiomis bankų priežiūros ir bankų sektoriaus srities temomis.

Priežiūros tinklaraštis

Leidiniai

Čia rasite mūsų metų ataskaitą apie tai, kaip vykdome priežiūros uždavinius, taip pat atsakymus į Parlamento narių klausimus, laiškus bankams ir kitus su bankų priežiūra susijusius leidinius.

Leidiniai

Priežiūros naujienlaiškis

Naujienlaiškį skelbiame kas tris mėnesius. Jame apžvelgiami pagrindiniai bankams ir platesniam finansų sektoriaus dalyvių ratui rūpimi bankų priežiūros klausimai.

Priežiūros naujienlaiškis

Daugiau informacijos

Tinklalaidės

ECB tinklalaidėse diskutuojame įvairiomis ekonomikos, centrinės bankininkystės ir bankų priežiūros temomis. Jų metu aptariami šiuo metu euro zonos ekonomikai ir bankams aktualūs klausimai.

Tinklalaidės
Kalbos renginiuose ir kita veikla

Iš savaitinio tvarkaraščio sužinosite apie netrukus pasirodysiančius leidinius bei planuojamus renginius, pavyzdžiui, spaudos konferencijas ir renginiuose sakomas kalbas. Tvarkaraštis atnaujinamas kas penktadienį.

Savaitinis tvarkaraštis
Kvietimas sakyti kalbą renginyje

Norėtumėte pakviesti kurį nors iš Priežiūros valdybos narių pasakyti kalbą jūsų organizuojamame renginyje? Užpildykite kvietimo formą ir mes su jumis susisieksime.

Kvietimo forma

Susisiekime

Jeigu esate žurnalistas ir norėtumėte su mumis pasikalbėti, susisiekite su mūsų atstovu spaudai.

SUŽINOTI DAUGIAU

Kiti šaltiniai

Konferencijos ir seminarai

Aukšto lygio konferencijos ir seminarai yra ta vieta, kurioje vyksta mūsų dialogas su ekspertais ir stiprinamas būsimų ECB sprendimų bei veiksmingos bankų priežiūros pamatas.

Konferencijos ir seminarai

TV paslaugos ir transliacijos internetu

Čia rasite klausymų Europos Parlamente tiesiogines ir įrašytas transliacijas, įvadinius pranešimus ir stenogramas bei filmuotą medžiagą TV stotims.

TV paslaugos ir transliacijos internetu
JŪS NE SPECIALISTAS? SKAITYKITE PAAIŠKINIMUS
SUŽINOKITE DAUGIAU
Europos bankų priežiūra. Svarbiausi faktai

Visi šios dalies puslapiai

Informavimas apie pažeidimus