Paieškos galimybės
Apie mus Žiniasklaidai Paaiškinimai Tyrimai ir publikacijos Statistika Pinigų politika Euro Mokėjimai ir rinkos Darbas ECB
Pasiūlymai
Rūšiuoti pagal

Administracinė peržiūros valdyba

Administracinė peržiūros valdyba (APV) vidine administravimo tvarka peržiūri ECB priežiūros sprendimus. Taip siekiama užtikrinti, kad sprendimai neprieštarautų taisyklėms ir tvarkai.

Sprendimai administravimo tvarka gali būti peržiūrimi fizinių ar juridinių asmenų, kuriems atitinkamas ECB priežiūros sprendimas turi tiesioginės įtakos, prašymu.

Atlikdama peržiūrą APV dėmesį sutelkia į ginčijamo sprendimo „procedūrinę ir materialinę atitiktį“ BPM reglamentui, bet kartu atsižvelgia į ECB suteiktą veiksmų laisvę.

Konkrečiai, APV atliekant peržiūrą tikrinama, ar laikytasi tinkamo proceso reikalavimų, ar sprendimas yra tinkamai pagrįstas ir atitinka taikomus teisės aktus, ar nėra akivaizdžių vertinimo klaidų, ar sprendimas nėra akivaizdžiai neproporcingas ir ar ECB nepiktnaudžiavo savo įgaliojimais.

Atlikus peržiūrą, Priežiūros valdybai pateikiama neįpareigojanti nuomonė, kurioje pateikiamas siūlymas pirminį sprendimą panaikinti arba jį pakeisti nauju tapataus arba iš dalies pakeisto turinio sprendimu ir pateikti Valdančiajai tarybai galutinai patvirtinti taikant neprieštaravimo tvarką.

Administracinė peržiūros valdyba. Aštuonerių metų patirtis ECB priežiūros sprendimų peržiūros srityje Peržiūros išlaidų padengimo vadovas

Sudėtis

Penki nariai ir du pakaitiniai nariai skiriami penkerių metų kadencijai. Ji gali būti pratęsiama. Visi nariai turi turėti darbo patirties priežiūros vykdymo srityje ir atitinkamų žinių bankų veiklos srityje. Tačiau jie nėra etatiniai ECB, nacionalinių priežiūros institucijų ar kitų nacionalinių ar Europos Sąjungos institucijų darbuotojai.

Administracinė peržiūros valdyba

2022 m. gegužės 4 d.

Nariai
Pirmininkas Pentti Hakkarainen
Pirmininko pavaduotojas dar nepaskirtas (-a)
Narys F. Javier Aríztegui Yáñez
Narys André Camilleri
Narys René Smits
Pakaitiniai nariai
Pakaitinė narė Christiane Campill
Pakaitinis narys Damir Odak
TAIP PAT SKAITYKITE

Sužinokite daugiau panašiomis temomis

Sužinoti daugiau

Darbo reglamentas

Visi šios dalies puslapiai

Whistleblowing