Paieškos galimybės
Apie mus Žiniasklaidai Paaiškinimai Tyrimai ir publikacijos Statistika Pinigų politika Euro Mokėjimai ir rinkos Darbas ECB
Pasiūlymai
Rūšiuoti pagal

IMAS portalas

Naudojimasis IMAS portalu

IMAS portale prižiūrimi bankai ir trečiosios šalys gali pateikti su priežiūros procesais susijusią informaciją, sekti tų procesų būseną ir dalytis informacija su priežiūrą vykdančiais specialistais. Jeigu jau turite paskyrą, prisijunkite ir susipažinkite su naudojimosi sąlygomis.

Prisijungti prie IMAS portalo

Portalo paleidimas

IMAS portalas pradėjo veikti 2021 m. pradžioje. Priklausomai nuo priežiūros proceso, portalu gali naudotis ir prižiūrimi bankai (svarbūs ar mažiau svarbūs), ir trečiosios šalys (neprižiūrimi subjektai arba fiziniai asmenys). Toliau rasite informacijos apie procesus portale.

Procesai, kurie gali būti vykdomi per IMAS portalą

Svarbiems ir mažiau svarbiems bankams

Tik svarbiems bankams

Naudojimo režimas

Kai kuriose šalyse naudotis IMAS portalu privaloma pagal įstatymą arba tokia yra privaloma administracinė praktika, kitose šalyse tai daroma savanoriškai. Tai taip pat priklauso nuo vykdomo proceso. Išsamesnės informacijos rasite naudojimo režimo lentelėje.

Paskyros aktyvavimas

Prižiūrimos įstaigos gali sukurti savo naudotojus ir valdyti savo naudotojų prieigą prie IMAS portalo. Šią užduotį atlieka jų paskirti įgaliotieji administratoriai.

Trečiųjų šalių naudotojų atveju ECB veiks kaip administratorius.

Registracija į IMAS portalą

Jeigu norite užregistruoti savo įstaigą į IMAS portalą, pateikite ECB (el. pašto adresu supportcenter@ecb.europa.eu) atitinkamą registracijos formą:

Jūsų naudotojų paskyrų kūrimas

Įgaliotieji administratoriai, prisijungę prie ECB tapatybės nustatymo portalo, gali sukurti paskyras naujiems savo organizacijos naudotojams, o per IMAS portalą – suteikti jiems konkrečius leidimus. Trečiosioms šalims naudotojų paskyras tiesiogiai sukuria ECB.

Informaciją apie tai, kaip aktyvuoti paskyrą, ir kitą svarbiausią techninio pobūdžio informaciją rasite toliau pridėtoje trumpoje instrukcijoje naudotojams. Išsamią informaciją apie tai, kaip naudotis portalu, rasite prisijungę prie platformos.

Kaip prisijungti prie IMAS portalo pirmą kartą? Instrukcija naudotojams apie paskyros aktyvavimą Apie IMAS portalą paprasčiau: kaip jame vykdyti įvairius procesus Trumpas priežiūrinių paraiškų vadovas

Įgaliotųjų administratorių ir naudotojų įtraukimas arba pašalinimas

Registruoti įgaliotieji administratoriai gali prašyti atlikti pakeitimus pateikdami šią formą adresu supportcenter@ecb.europa.eu.

Trečiosios šalys gali prašyti atlikti pakeitimus pateikdamos šią formą adresu supportcenter@ecb.europa.eu.

Kas gali jums padėti

Jeigu kiltų techninio pobūdžio klausimų dėl IMAS arba ECB tapatybės nustatymo portalų, kreipkitės į ECB pagalbos centrą el. paštu supportcenter@ecb.europa.eu arba telefonu +49 69 1344 7766.

Dėl veiklos klausimų, kreipkitės į savo NKI. Kontaktinius duomenis rasite IMAS portale. Kilus klausimų konkrečiai dėl vidaus modelių, kreipkitės į savo JPG.

Visi šios dalies puslapiai

Informavimas apie pažeidimus