Paieškos galimybės
Apie mus Žiniasklaidai Paaiškinimai Tyrimai ir publikacijos Statistika Pinigų politika Euro Mokėjimai ir rinkos Darbas ECB
Pasiūlymai
Rūšiuoti pagal

Gaivinimo planai

Gaivinimo planais užtikrinama, kad bankai būtų pasirengę atremti didelius finansinius sunkumus ir laiku atkurti savo gyvybingumą. ECB tiesiogiai prižiūrimi bankai turi parengti ir nuolat atnaujinti savo gaivinimo planus. Gaivinimo planus kasmet reikalaujama pateikti įvertinti. Gaivinimo planai yra esminis Europos krizių valdymo sistemos elementas.

ECB padeda bankams rengti gaivinimo planus ir yra užmezgęs su bankais atvirą ir skaidrų dialogą.

Gaivinimo planų lyginamoji analizė

Atliekant 2019–2020 m. ciklo gaivinimo planų lyginamąją analizę nagrinėjami pagrindiniai planų ypatumai ir nustatomos sritys, kurias reikia patobulinti. Lyginamoji analizė apima iki 2020 m. liepos mėn. įvertintus planus.

Gaivinimo planų lyginamoji analizė (2019–2020 m. ciklas)

Straipsnis naujienlaikraštyje apie pandemijos poveikį

Pandemija patikrino bankų gaivinimo planus. Kaip parodė naujausia ECB atlikta lyginamoji analizė, tam, kad bankai galėtų atlaikyti tokio pobūdžio visą sistemą apimančią audrą, jie turi patobulinti svarbiausias gaivinimo planų dalis.

Straipsnis Priežiūros naujienlaikraštyje: COVID-19 parodė bankų gaivinimo planų silpnąsias vietas

ECB ataskaita apie gaivinimo planus

Ši ataskaita parašyta įvertinus tris iš eilės gaivinimo planų ciklus. Joje pristatoma ECB įgyta patirtis ir geriausia patirtis penkiose pagrindinėse srityse: gaivinimo būdai, bendras gaivinimo pajėgumas, gaivinimo rodikliai, scenarijai ir testavimas. Ja siekiama padėti svarbioms įstaigoms toliau tobulinti savo planus ir padaryti juos veiksmingesnius.

ECB ataskaita apie gaivinimo planus
TAIP PAT ŽIŪRĖKITE

Sužinokite daugiau panašiomis temomis

Visi šios dalies puslapiai

Informavimas apie pažeidimus