Paieškos galimybės
Apie mus Žiniasklaidai Paaiškinimai Tyrimai ir publikacijos Statistika Pinigų politika Euro Mokėjimai ir rinkos Darbas ECB
Pasiūlymai
Rūšiuoti pagal

Šios svetainės kalbos politika

Šioje interneto svetainėje rasite informacijos apie ECB Bankų priežiūros tarnybą – bankų priežiūrą vykdančius Europos Centrinio Banko padalinius – 24 Europos Sąjungos (ES) oficialiosiomis kalbomis.

Viskas skelbiama anglų kalba, tačiau stengiamės, kad pagrindinė informacija ir ypač informacija, kuri gali būti aktuali Europos piliečiams, būtų prieinama ir kitomis ES oficialiosiomis kalbomis.

Kas skelbiama jūsų kalba?

Informacija svetainės pradiniame puslapyje, visų šešių skilčių pradiniuose puslapiuose ir visuose skilčių „Apie mus“, „Priežiūros veikla“, „Struktūra ir valdymas“ bei „Teisinė ir politikos sistema“ puslapiuose skelbiama anglų kalba ir daugeliu kitų ES oficialiųjų kalbų.

Dalis šioje svetainėje skelbiamos informacijos yra išversta tik į kai kurias ES kalbas ir galbūt vieną iš jų jūs mokate, nors ji ir nėra jūsų gimtoji kalba. Kai kurios pirmininko ir kitų Priežiūros valdybos narių kalbos, interviu ir įrašai tinklaraštyje taip pat skelbiami ne tik anglų kalba. Pranešimai spaudai paprastai skelbiami anglų kalba, tačiau jei jie aktualūs ne tik specialistams, bet ir platesniam visuomenės ratui, tada pateikiamas ir jų vertimas į kitas ES oficialiąsias kalbas.

ECB teisės aktai paprastai skelbiami visomis ES oficialiosiomis kalbomis. Juos galima rasti portale EUR-Lex.

Informacija apie mūsų vykdomas viešas konsultacijas taip pat skelbiama keliomis kalbomis. Nuomonę viešose konsultacijose galima pateikti bet kuria ES oficialiąja kalba.

Informacijos apie bankų priežiūrą ir kitas susijusias temas savo norima kalba galite rasti ir nacionalinių priežiūros institucijų svetainėse.

Mūsų kalbų politikos taikymas

Jei sutinkate su mūsų slapukais, padedate mums surinkti apibendrintą statistiką apie poreikį išversti atskiruose mūsų svetainės puslapiuose ir skiltyse skelbiamus tekstus. Tai mums padeda planuoti, ką ateityje reikėtų išversti. Jei svetainės puslapio jūsų pasirinkta kalba dar nėra, pamatysite atitinkamą pranešimą.

Už šios kalbų politikos taikymą atsakingas ECB Komunikacijos generalinis direktoratas.

Jei Europos Centrinio Banko norite ko nors paklausti, galite su mumis susisiekti užpildydami informacijos užklausos formą bet kuria iš oficialiųjų ES kalbų.

Visi šios dalies puslapiai

Informavimas apie pažeidimus