Meklēšanas opcijas
Sākums Medijiem Noderīga informācija Pētījumi un publikācijas Statistika Monetārā politika Euro Maksājumi un tirgi Karjera
Ierosinājumi
Šķirošanas kritērijs

Plašsaziņas līdzekļi

Skaidra un efektīva komunikācija mums ir ļoti svarīga.

Skaidra un efektīva komunikācija mums ir ļoti svarīga. Tā vairo uzticēšanos un palīdz nodrošināt stabilitāti. Plašsaziņas līdzekļiem ir būtiska nozīme un tie palīdz mums nodrošināt atbildību. Žurnālisti piedalās mūsu preses konferencēs, intervē politikas veidotājus un ziņo par mūsu aktivitātēm, politiku un iniciatīvām.

Paziņojumi presei

Mūsu paziņojumi presei vēstī par jauniem politikas lēmumiem, konstatējumiem un iniciatīvām, gādājot par sabiedrības informēšanu.

Paziņojumi presei

Runas

Uzraudzības valdes locekļu runas palīdz izprast mūsu uzraudzības pieeju un lēmumus. Šeit lasāmas arī mūsu preses konferenču stenogrammas.

Runas

Intervijas

Uzraudzības valdes locekļu intervijas plašsaziņas līdzekļos sniedz sīkāku ieskatu mūsu uzraudzības darbā, bieži vien ļaujot žurnālistiem pievērst uzmanību specifiskiem aspektiem. Šīs intervijas tiek publicētas arī šeit.

Intervijas

Uzraudzības blogs

Mūsu blogs sniedz uzraugu skatījumu uz būtiskiem banku uzraudzības un banku sektora jautājumiem un norisēm.

Uzraudzības blogs

Publikācijas

Šeit piedāvājam mūsu gada pārskatu par uzraudzības uzdevumu izpildi, atbildes uz Eiropas Parlamenta locekļu jautājumiem, vēstules bankām, kā arī citas ar banku uzraudzību saistītas publikācijas.

Publikācijas

Uzraudzības Biļetens

"Uzraudzības Biļetenu" publicējam reizi trijos mēnešos. Tajā izcelti un aplūkoti būtiskākie banku uzraudzības jautājumi, kas ir svarīgi bankām un visam finanšu sektoram.

Uzraudzības Biļetens

Uzziniet vairāk

Podkāsti

ECB podkāsts sniedz ieskatu tautsaimniecības, centrālo banku darbības un banku uzraudzības pasaulē. Tajā tiek aplūkoti temati un tendences, kas ir aktuālas euro zonas tautsaimniecībai un bankām.

Podkāsti
Publiskās uzstāšanās un citas aktivitātes

Nedēļas kalendārs ļauj jums uzzināt, kad tiek plānotas publikācijas un pasākumi, t.sk. preses konferences un publiskās uzstāšanās. Kalendāru aktualizē katru piektdienu.

Nedēļas kalendārs
Uzaicinājums uzstāties

Vai vēlaties uzaicināt kādu Uzraudzības valdes locekli uzstāties jūsu organizētajā pasākumā? Aizpildiet uzaicinājuma veidlapu un mēs ar jums sazināsimies.

Uzaicinājuma veidlapa

Kontaktinformācija

Ja esat žurnālists un vēlaties runāt ar mums, lūdzam sazināties ar mūsu preses dienestu.

VAIRĀK

Citi materiāli

Konferences un semināri

Augsta līmeņa konferences un semināri uzlabo mūsu dialogu ar ekspertiem un nostiprina pamatus turpmāko ECB lēmumu pieņemšanai un efektīvai banku uzraudzībai.

Konferences un semināri

TV materiāli un tiešraides

Piedāvājam tiešraides un tiešraižu ierakstus, ievadpaziņojumus un Eiropas Parlamenta atklāto sēžu stenogrammas, kā arī videomateriālus TV kanāliem.

TV materiāli un tiešraides
PĀRĀK SAREŽĢĪTI? SK. SADAĻU "UZRAUDZĪBA – DZIĻĀKS IESKATS"
UZZINIET VAIRĀK
Īsumā par Eiropas banku uzraudzību

Visas šīs sadaļas lapas

Trauksmes celšana