Paieškos galimybės
Apie mus Žiniasklaidai Paaiškinimai Tyrimai ir publikacijos Statistika Pinigų politika Euro Mokėjimai ir rinkos Darbas ECB
Pasiūlymai
Rūšiuoti pagal

Teisinė ir politikos sistema

Dirbame pagal aiškiai apibrėžtą sistemą

Dirbame pagal aiškiai apibrėžtą teisinę ir politikos sistemą. Šioje sistemoje nustatyti mūsų prižiūrimų bankų prudenciniai įsipareigojimai ir priežiūros institucijų įgaliojimai bei lūkesčiai. Ji apima bendruosius bankų veiklą reglamentuojančius ES teisės aktus ir konkretesnius ECB teisės aktus bei politikos dokumentus.

Bankų veiklą reglamentuojantys ES teisės aktai

Sužinokite, kokių taisyklių, nustatytų ES teisės aktuose ir reglamentuojančių bankų veiklą bei pertvarkymą, laikomės kaip priežiūros institucija.

Bankų veiklą reglamentuojantys ES teisės aktai

ECB teisinė sistema

Sužinokite, koks yra mūsų priežiūros įgaliojimų teisinis pagrindas ir kokias priežiūros srities teisines priemones galime priimti.

ECB teisinė sistema

Skaitmeninis teisės aktų rinkinys

Patyrinėkite bankų priežiūrą reglamentuojančių ES teisės aktų rinkinį. Jie pateikti įvairiomis kalbomis portale EUR-Lex.

Skaitmeninis teisės aktų rinkinys

Priežiūros politikos dokumentai

Sužinokite, kaip, rengdami įvairius dokumentus ir kitais būdais, mes informuojame apie savo priežiūros politiką ir teikiame gaires dėl jos vykdymo.

Priežiūros politikos dokumentai

Viešos konsultacijos

Rengdami gaires ir teisinius reikalavimus, kviečiame visuomenę ir ekspertus pateikti savo pastabas. Čia rasite daugiau informacijos apie ankstesnes ir šiuo metu vykstančias konsultacijas, per kurias galima teikti pastabas dėl ECB teisės aktų ir politikos dokumentų projektų.

Viešos konsultacijos

Susitarimo memorandumai

Sužinokite, kokius bendradarbiavimo susitarimus esame sudarę su Europos bankų priežiūros sistemoje nedalyvaujančiomis priežiūros institucijomis dėl tarpvalstybinę veiklą vykdančių bankų priežiūros koordinavimo.

Susitarimo memorandumai
SUŽINOTI DAUGIAU

ES teisei skirtas portalas ir EBI gairių ir rekomendacijų laikymasis

EUR-Lex

Visi ECB teisės aktai yra skelbiami visomis atitinkamomis oficialiosiomis ES kalbomis ir prieinami EUR-Lex, oficialiame ES teisei skirtame interneto portale, suteikiančiame prieigą prie ES teisinių dokumentų.

EUR-Lex

EBI gairių ir rekomendacijų laikymasis

Europos bankininkystės institucija rengia gaires ir rekomendacijas. Sužinokite daugiau apie jas ir apie tai, kaip mes jų laikomės.

EBI gairių ir rekomendacijų laikymasis

Visi šios dalies puslapiai

Informavimas apie pažeidimus