Paieškos galimybės
Apie mus Žiniasklaidai Paaiškinimai Tyrimai ir publikacijos Statistika Pinigų politika Euro Mokėjimai ir rinkos Darbas ECB
Pasiūlymai
Rūšiuoti pagal
  • PRANEŠIMAS SPAUDAI

ECB paskelbė reglamentą dėl priežiūros mokesčių

2014 m. spalio 30 d.
  • Reglamente dėl priežiūros mokesčių nustatyta, kaip ECB rinks lėšas savo išlaidoms euro zonos bankų sektoriaus priežiūrai, kurią vykdys Bendras priežiūros mechanizmas (BPM), finansuoti.

  • 2014 m. lapkričio 4 d. ECB pradės vykdyti visas jam pavestas priežiūros užduotis.

Šiandien Europos Centrinis Bankas (ECB) paskelbė ECB reglamentą dėl priežiūros mokesčių. Jį, pasibaigus viešoms konsultacijoms (įskaitant ir viešą svarstymą), patvirtino Valdančioji taryba. Bankų priežiūros funkciją, kuriai vykdyti kuriamas BPM, ECB perims 2014 m. lapkričio 4 d. Reglamente išdėstyta tvarka, pagal kurią ECB taikys metinį priežiūros mokestį savo išlaidoms, susijusioms su naująja funkcija, finansuoti.

Reglamente atsižvelgta į viešų konsultacijų metu suinteresuotųjų šalių pateiktas pastabas. Šios pastabos, kartu su konsultacijų rezultatus apibendrinančiu pareiškimu ir ECB reglamentu dėl priežiūros mokesčių, skelbiamos ECB interneto svetainėje.

Pagal ES reglamento dėl BPM (BPM reglamento) nuostatas reikalaujama, kad ECB visiems prižiūrimiems bankams taikytų metinį priežiūros mokestį savo išlaidoms priežiūrai finansuoti.

Žiniasklaidos atstovai užklausas gali teikti Rolf Benders, tel. +49 69 1344 6925.

KUR KREIPTIS

Europos Centrinis Bankas

Komunikacijos generalinis direktoratas

Leidžiama perspausdinti, jei nurodomas šaltinis.

Kontaktai žiniasklaidai
Informavimas apie pažeidimus