Paieškos galimybės
Apie mus Žiniasklaidai Paaiškinimai Tyrimai ir publikacijos Statistika Pinigų politika Euro Mokėjimai ir rinkos Darbas ECB
Pasiūlymai
Rūšiuoti pagal

Bankų priežiūros rinkos kontaktinė grupė

Bankų priežiūros rinkos kontaktinė grupė (angl. Banking Supervision Market Contact Group, BSMCG) – tai forumas, kuriame ECB Bankų priežiūros tarnybos specialistai keičiasi informacija su rinkos ekspertais, atstovaujančiais įvairioms sektoriaus sritims ir dirbančiais su euro zonos bankų sektoriumi susijusiais klausimais. Čia aptariami pokyčiai bankų sektoriuje, struktūrinės ir reguliavimo tendencijos bei ECB Bankų priežiūros tarnybos veiklos poveikis.

Įgaliojimai

Nariai ir sudėtis

Grupei vadovauja ECB priežiūros valdybos pirmininkas.

Posėdžiuose taip pat gali dalyvauti ECB atstovai Priežiūros valdyboje ir ECB Bankų priežiūros tarnybos darbuotojai.

Prisijungti prie šios grupės kviečiami ir privačiojo sektoriaus atstovai. Tam jie turi pateikti paraiškos formą ir atitinkamus dokumentus Bankų priežiūros rinkos kontaktinės grupės sekretoriatui. Siekdami dar didesnės mūsų kontaktinės grupės sudėties įvairovės, teikti paraiškas ypač kviečiame kandidates moteris.

Paraiškos forma

Stebėtojai

Nacionalinių priežiūros institucijų atstovai ECB priežiūros valdybos iniciatyviniame komitete gali posėdžiuose dalyvauti stebėtojų teisėmis.

Jeigu turite klausimų, susijusių su BSMCG, kreipkitės į šios grupės sekretoriatą.

Posėdžių dokumentai

Visi šios dalies puslapiai

Informavimas apie pažeidimus