Paieškos galimybės
Apie mus Žiniasklaidai Paaiškinimai Tyrimai ir publikacijos Statistika Pinigų politika Euro Mokėjimai ir rinkos Darbas ECB
Pasiūlymai
Rūšiuoti pagal

Bankų priežiūros portalas

Tai vartai į mūsų teikiamas internetines su bankų priežiūra susijusias paslaugas.

Išorės vartotojai gali naudotis šiomis paslaugomis, norėdami pasidalyti su mumis informacija. Norint informuoti apie pažeidimą, prisijungti nebūtina.

Mūsų paslaugos

Priežiūros procesai

Prižiūrimi bankai per IMAS portalą gali pateikti su priežiūros procesais susijusią informaciją, sekti tos informacijos būseną ir pateikti papildomos informacijos priežiūrą vykdantiems specialistams. Skaityti daugiau apie IMAS portalą.

Prisijungti
Dalijimasis dokumentais

Išorės organizacijos ir partneriai per ASTRA platformą gali saugiai dalytis informacija ir dokumentais su ECB darbuotojais. Skaityti daugiau apie ASTRA.

Prisijungti
Informavimas apie pažeidimus

Jeigu įtariate, kad prižiūrimas bankas, nacionalinė priežiūros institucija arba pats ECB pažeidė ES bankų priežiūros teisės aktų reikalavimus, galite apie tai pranešti per ECB informavimo apie pažeidimus platformą. Skaityti daugiau apie informavimą apie pažeidimus.

Pranešti apie pažeidimą
Duomenų rinkimas

Naudodamiesi CASPER platforma atskaitingieji agentai gali teikti struktūrizuotus duomenis ECB. Skaityti daugiau apie CASPER.

Prisijungti

Visi šios dalies puslapiai

Informavimas apie pažeidimus